Football |
Monday 5th June |
14:30 |
Girls-U13A |
The Charter School |
Won 1-0 | Details |
Football |
Wednesday 7th June |
13:30 |
Girls-U15A |
Wycombe High School |
Lost 1-6 | Details |
Cricket |
Saturday 10th June |
10:00 |
Girls-U13A |
Bloxham School |
Won by 13 runs | Details |
Cricket |
Saturday 10th June |
10:00 |
Girls-U12A |
Bloxham School |
Lost by 19 runs | Details |
Cricket |
Saturday 10th June |
14:00 |
Girls-U18A |
Bloxham School |
Won by 0 runs | Details |
Cricket |
Saturday 10th June |
14:00 |
Girls-U15A |
Bloxham School |
Won by 0 runs | Details |
Cricket |
Saturday 10th June |
14:00 |
Girls-U14A |
Bloxham School |
Won by 34 runs | Details |
Athletics |
Monday 12th June |
16:30 |
Girls-U11A |
Headington Preparatory School |
Cancelled | Details |
Athletics |
Monday 12th June |
16:30 |
Girls-U10A |
Headington Preparatory School |
Cancelled | Details |
Cricket |
Monday 12th June |
16:45 |
Girls-U13A |
Oxfordshire Falcons |
| Details |
Cricket |
Tuesday 13th June |
17:00 |
Girls-U18A |
St Edward's School, Oxford |
Won by 6 wickets | Details |
Cricket |
Tuesday 13th June |
17:00 |
Girls-U15A |
St Edward's School, Oxford |
| Details |
Cricket |
Tuesday 13th June |
17:00 |
Girls-U14A |
St Edward's School, Oxford |
Lost by 4 runs | Details |
Biathlon |
Wednesday 14th June |
17:00 |
Girls-U15A |
Downe House |
Cancelled | Details |
Cricket |
Thursday 15th June |
16:45 |
Girls-U12A |
Oxford High School |
| Details |
Cricket |
Thursday 15th June |
16:45 |
Girls-U12B |
Oxford High School |
| Details |
Football |
Friday 16th June |
11:00 |
Girls-U13A |
Highgate School |
Won 2-1 | Details |
Cricket |
Saturday 17th June |
10:00 |
Girls-U13A |
Cheltenham College Preparatory School |
Won by 82 runs | Details |
Cricket |
Saturday 17th June |
14:00 |
Girls-U15A |
Cheltenham College |
Won by 106 runs | Details |
Cricket |
Saturday 17th June |
14:00 |
Girls-U14A |
Cheltenham College |
Won by 10 wickets | Details |
Cricket |
Monday 19th June |
17:00 |
Girls-U13A |
Oxfordshire Falcons U13 |
Won by 5 wickets | Details |
Football |
Wednesday 21st June |
12:00 |
Girls-U13A |
Sale Grammar School |
Lost 0-2 | Details |
Tennis |
Thursday 22nd June |
16:15 |
Girls-U15A |
St Edward's School, Oxford |
Won 9-3 | Details |
Cricket |
Thursday 22nd June |
17:00 |
Girls-U15A |
Oxfordshire Falcons |
Won by 7 wickets | Details |
Cricket |
Wednesday 28th June |
17:15 |
Girls-U15A |
Downe House |
Won by 8 wickets | Details |
Lacrosse |
Thursday 31st August |
09:30 |
Girls-U18A |
Birkenhead School |
Lost 9-11 | Details |
Netball |
Tuesday 12th September |
15:00 |
Girls-U18A |
Latymer Upper School |
Lost 30-39 | Details |
Netball |
Thursday 14th September |
14:30 |
Girls-U15A |
Queenswood School |
Lost 22-28 | Details |
Football |
Thursday 14th September |
16:00 |
Girls-U14A |
Headington School |
Won 1-0 | Details |
Lacrosse |
Saturday 16th September |
13:30 |
Girls-U18A |
Queen Anne's School |
Draw 7-7 | Details |
Lacrosse |
Saturday 16th September |
13:30 |
Girls-U18B |
Queen Anne's School |
Won 13-3 | Details |
Lacrosse |
Saturday 16th September |
13:30 |
Girls-U18C |
Queen Anne's School |
Cancelled | Details |
Lacrosse |
Saturday 16th September |
13:30 |
Girls-U14B |
Queen Anne's School |
Won 14-1 | Details |
Lacrosse |
Saturday 16th September |
13:30 |
Girls-U13B |
Queen Anne's School |
Lost 0-9 | Details |
Lacrosse |
Saturday 16th September |
14:30 |
Girls-U15A |
Queen Anne's School |
Lost 3-8 | Details |
Lacrosse |
Saturday 16th September |
14:30 |
Girls-U14A |
Queen Anne's School |
Won 14-2 | Details |
Lacrosse |
Saturday 16th September |
14:30 |
Girls-U13A |
Queen Anne's School |
Won 8-4 | Details |
Lacrosse |
Saturday 16th September |
14:30 |
Girls-U12A |
Queen Anne's School |
Draw 0-0 | Details |
Netball |
Monday 18th September |
14:00 |
Girls-U13A |
Farnborough Hill |
Won 35-20 | Details |
Football |
Monday 18th September |
16:00 |
Girls-U16A |
Headington School |
Won 4-0 | Details |
Netball |
Monday 18th September |
17:00 |
Girls-U16B |
St Gabriel's School |
Lost 19-23 | Details |
Netball |
Monday 18th September |
17:00 |
Girls-U16C |
St Gabriel's School |
Won 24-9 | Details |
Netball |
Tuesday 19th September |
15:00 |
Girls-U15B |
The Holt School |
Won 26-25 | Details |
Football |
Tuesday 19th September |
15:15 |
1st XI Girls |
St Bartholomew's School |
Won 3-2 | Details |
Netball |
Tuesday 19th September |
16:00 |
Girls-U15A |
Sir William Borlase's Grammar School |
Won 36-21 | Details |
Netball |
Wednesday 20th September |
12:30 |
Girls-U14B |
Rye St Antony School |
Walkover | Details |
Football |
Wednesday 20th September |
16:30 |
1st XI Girls |
St Edward's School, Oxford |
Won 6-2 | Details |
Netball |
Wednesday 20th September |
17:00 |
Girls-U18B |
Downe House |
Cancelled | Details |
Netball |
Wednesday 20th September |
17:00 |
Girls-U18C |
Downe House |
Cancelled | Details |
Netball |
Wednesday 20th September |
17:00 |
Girls-U18D |
Downe House |
Cancelled | Details |
Netball |
Wednesday 20th September |
17:00 |
Girls-U15B |
Downe House |
Cancelled | Details |
Netball |
Wednesday 20th September |
17:00 |
Girls-U15C |
Downe House |
Cancelled | Details |
Netball |
Thursday 21st September |
15:00 |
Girls-U16A |
Cranford School |
Won 69-18 | Details |
Netball |
Thursday 21st September |
15:00 |
Girls-U12B |
Cranford School |
Lost 6-7 | Details |
Football |
Thursday 21st September |
17:00 |
Girls-U14A |
Oxford High School |
Won 3-2 | Details |
Netball |
Friday 22nd September |
14:00 |
Girls-U12A |
Wycombe High School |
Won 17-7 | Details |
Netball |
Saturday 23rd September |
09:17 |
Girls-U16A |
Walthamstow Hall |
Won 19-6 | Details |
Netball |
Saturday 23rd September |
09:17 |
Girls-U16A |
Walthamstow Hall |
Won 19-6 | Details |
Netball |
Saturday 23rd September |
09:30 |
Girls-U13A |
The Maynard School |
Won 10-2 | Details |
Netball |
Saturday 23rd September |
10:25 |
Girls-U16A |
Royal Russell School |
Won 13-5 | Details |
Netball |
Saturday 23rd September |
10:42 |
Girls-U13A |
Channing School |
Won 7-5 | Details |
Netball |
Saturday 23rd September |
10:59 |
Girls-U16A |
Yarm School |
Won 12-5 | Details |
Netball |
Saturday 23rd September |
11:33 |
Girls-U16A |
Sandringham School |
Won 12-7 | Details |
Netball |
Saturday 23rd September |
11:33 |
Girls-U13A |
Notting Hill and Ealing High School |
Draw 10-10 | Details |
Netball |
Saturday 23rd September |
11:50 |
Girls-U16A |
Birkenhead School |
Lost 7-13 | Details |
Netball |
Saturday 23rd September |
11:50 |
Girls-U16A |
Birkenhead School |
Lost 7-13 | Details |
Lacrosse |
Saturday 23rd September |
12:00 |
Girls-U15A |
Berkhamsted School |
Lost 3-12 | Details |
Lacrosse |
Saturday 23rd September |
12:00 |
Girls-U15B |
Berkhamsted School |
Lost 4-12 | Details |
Lacrosse |
Saturday 23rd September |
12:00 |
Girls-U14A |
Berkhamsted School |
Lost 5-7 | Details |
Lacrosse |
Saturday 23rd September |
12:00 |
Girls-U14B |
Berkhamsted School |
Lost 5-8 | Details |
Netball |
Saturday 23rd September |
12:09 |
Girls-U13A |
The Godolphin & Latymer School |
Won 11-10 | Details |
Netball |
Saturday 23rd September |
12:45 |
Girls-U13A |
Edgbaston High School for Girls |
Won 14-1 | Details |
Lacrosse |
Saturday 23rd September |
13:00 |
Girls-U18A |
Berkhamsted School |
Lost 3-8 | Details |
Lacrosse |
Saturday 23rd September |
13:00 |
Girls-U18B |
Berkhamsted School |
Won 6-2 | Details |
Lacrosse |
Saturday 23rd September |
13:00 |
Girls-U18C |
Berkhamsted School |
Won 7-5 | Details |
Netball |
Saturday 23rd September |
13:27 |
Girls-U16A |
Birkenhead School |
Won 14-5 | Details |
Netball |
Saturday 23rd September |
13:48 |
Girls-U13A |
Headington School |
Draw 9-9 | Details |
Netball |
Saturday 23rd September |
14:03 |
Girls-U16A |
St Albans High School for Girls |
Won 15-7 | Details |
Netball |
Saturday 23rd September |
14:24 |
Girls-U13A |
St George's School Ascot |
Won 9-6 | Details |
Lacrosse |
Saturday 23rd September |
14:30 |
Girls-U18A |
Stowe School |
Won 12-2 | Details |
Lacrosse |
Saturday 23rd September |
14:30 |
Girls-U18B |
Stowe School |
Lost 7-8 | Details |
Netball |
Saturday 23rd September |
14:37 |
Girls-U16A |
Solihull School |
Draw 6-6 | Details |
Netball |
Saturday 23rd September |
15:00 |
Girls-U13A |
The Abbey School, Reading |
Won 10-3 | Details |
Netball |
Sunday 24th September |
09:33 |
Girls-U13A |
St Teresa's Effingham |
Won 7-3 | Details |
Netball |
Sunday 24th September |
10:00 |
Girls-U13A |
Channing School |
Won 8-4 | Details |
Netball |
Sunday 24th September |
10:09 |
Girls-U13A |
Tormead School |
Won 10-3 | Details |
Netball |
Sunday 24th September |
11:21 |
Girls-U13A |
Lady Eleanor Holles |
Draw 5-5 | Details |
Netball |
Sunday 24th September |
12:51 |
Girls-U13A |
Notting Hill and Ealing High School |
Won 9-7 | Details |
Netball |
Monday 25th September |
10:30 |
Girls-U18B |
Berkshire College of Agriculture |
Won 44-17 | Details |
Football |
Monday 25th September |
15:15 |
Girls-U16A |
Lord Williams's School |
Won 4-0 | Details |
Lacrosse |
Monday 25th September |
16:30 |
Girls-U13A |
St Hugh's School |
Draw 3-3 | Details |
Netball |
Monday 25th September |
17:00 |
Girls-U15A |
Oxford High School |
Won 39-12 | Details |
Hockey |
Monday 25th September |
17:15 |
Girls-U12A |
Rye St Antony School |
Won 5-1 | Details |
Netball |
Tuesday 26th September |
15:30 |
Girls-U14A |
Stowe School |
Won 44-5 | Details |
Netball |
Tuesday 26th September |
17:00 |
Girls-U13B |
Cokethorpe School |
Lost 5-34 | Details |
Netball |
Wednesday 27th September |
16:15 |
Girls-U16B |
St Edward's School, Oxford |
Won 39-9 | Details |
Netball |
Wednesday 27th September |
tbc |
Girls-U16B |
St Edward's School, Oxford |
Won 39-9 | Details |
Cross Country |
Thursday 28th September |
14:20 |
Girls-U15A |
Oxfordshire School |
See Report | Details |
Cross Country |
Thursday 28th September |
15:10 |
Girls-U18A |
Oxfordshire School |
Walkover | Details |
Football |
Thursday 28th September |
16:10 |
Girls-U13A |
Partnership Indoor League |
Won 3-2 | Details |
Football |
Friday 29th September |
13:45 |
Girls-U15A |
The Marlborough CofE School |
Won 4-0 | Details |
Lacrosse |
Saturday 30th September |
09:15 |
Girls-U18A |
South West Rally |
Won 20-16 | Details |
Lacrosse |
Saturday 30th September |
09:45 |
Girls-U18B |
Phoenix School |
Lost 3-4 | Details |
Lacrosse |
Saturday 30th September |
10:02 |
Girls-U18A |
Haberdashers' Monmouth Schools |
Won 3-1 | Details |
Lacrosse |
Saturday 30th September |
10:07 |
Girls-U18C |
Godolphin |
Won 6-1 | Details |
Lacrosse |
Saturday 30th September |
10:29 |
Girls-U18B |
Marlborough College |
Won 9-1 | Details |
Lacrosse |
Saturday 30th September |
10:36 |
Girls-U18A |
Godolphin |
Lost 0-4 | Details |
Lacrosse |
Saturday 30th September |
10:51 |
Girls-U18C |
Downe House |
Lost 0-2 | Details |
Lacrosse |
Saturday 30th September |
11:13 |
Girls-U18B |
St Swithun's School |
Won 5-0 | Details |
Lacrosse |
Saturday 30th September |
11:35 |
Girls-U18C |
St Mary's Calne |
Won 5-2 | Details |
Lacrosse |
Saturday 30th September |
11:44 |
Girls-U18A |
St Swithun's School |
Won 4-1 | Details |
Lacrosse |
Saturday 30th September |
14:35 |
Girls-U18A |
Westonbirt School |
Won 3-2 | Details |
Lacrosse |
Saturday 30th September |
16:00 |
Girls-U18B |
Phoenix School |
Lost 2-4 | Details |
Lacrosse |
Saturday 30th September |
tbc |
Girls-U18A |
Downe House |
Lost 2-3 | Details |
Lacrosse |
Saturday 30th September |
tbc |
Girls-U18A |
Queen Anne's School |
Draw 2-2 | Details |
Lacrosse |
Saturday 30th September |
tbc |
Girls-U18A |
Sherborne Girls |
Won 3-1 | Details |
Lacrosse |
Saturday 30th September |
tbc |
Girls-U18B |
Downe House |
Won 3-2 | Details |
Lacrosse |
Saturday 30th September |
tbc |
Girls-U18B |
St Swithun's School |
Lost 3-6 | Details |
Lacrosse |
Saturday 30th September |
tbc |
Girls-U18B |
Cheltenham Ladies' College |
Won 6-3 | Details |
Lacrosse |
Saturday 30th September |
tbc |
Girls-U18C |
Godolphin |
Lost 3-6 | Details |
Lacrosse |
Saturday 30th September |
tbc |
Girls-U18C |
Sherborne Girls |
Lost 3-4 | Details |
Lacrosse |
Saturday 30th September |
tbc |
Girls-U18C |
Phoenix School |
Lost 2-7 | Details |
Netball |
Saturday 30th September |
tbc |
Girls-U18A |
bye |
Walkover | Details |
Netball |
Saturday 30th September |
tbc |
Girls-U18A |
The Oratory School |
Walkover | Details |
Netball |
Saturday 30th September |
tbc |
Girls-U14A |
Stowe School |
Won 44-5 | Details |