Sports fixtures

Sport Date Time Team Opposition
Football Tuesday 16th April 15:45 Girls-U14A Wallingford School Details
Football Wednesday 17th April 15:00 1st XI Girls The Cherwell School Details
Tennis Thursday 18th April 16:00 U15 Aegon A1 Tudor Hall School Details
Tennis Thursday 18th April 16:00 U15 Aegon B1 Tudor Hall School Details
Cricket Thursday 18th April 17:00 Girls-U18A Cranford School Details
Cricket Saturday 20th April 09:30 Girls-U13A Haileybury Details
Cricket Saturday 20th April 09:30 Girls-U13B Haileybury Details
Cricket Saturday 20th April 09:30 Girls-U13C Haileybury Details
Cricket Saturday 20th April 09:30 Girls-U13D Haileybury Details
Cricket Saturday 20th April 13:30 Girls-U18A Haileybury Details
Cricket Saturday 20th April 13:30 Girls-U15A Haileybury Details
Cricket Saturday 20th April 13:30 Girls-U14A Haileybury Details
Cricket Saturday 20th April 13:30 Girls-U14B Haileybury Details
Tennis Monday 22nd April 16:00 U13 Aegon B1 The Cherwell School Details
Netball Monday 22nd April 16:15 Girls-U18A Abingdon School Details
Tennis Monday 22nd April 16:15 U15 Aegon A1 Oxford High School Details
Tennis Monday 22nd April 16:15 U15 Aegon B1 Oxford High School Details
Dance Monday 22nd April 18:00 Dance Company The Great Big Dance Off Competition Details
Indoor Cricket Tuesday 23rd April tbc Girls-U13A ECB Girls U13 Schools Indoor Regional Finals Details
Cricket Wednesday 24th April 14:30 Girls-U11 The Manor Preparatory School Details
Cricket Wednesday 24th April 14:30 Girls-U10 The Manor Preparatory School Details
Athletics Wednesday 24th April 16:30 Girls-U15A Wycombe Abbey Invitational League Details
Athletics Wednesday 24th April 16:30 Girls-U13A Wycombe Abbey Invitational League Details
Cricket Wednesday 24th April 17:00 Girls-U13A Downe House Details
Cricket Wednesday 24th April 17:00 Girls-U13B Downe House Details
Cricket Wednesday 24th April 17:00 Girls-U12A Downe House Details
Cricket Wednesday 24th April 17:00 Girls-U12B Downe House Details
Football Thursday 25th April 14:00 1st XI Girls Surbiton High School Details
Tennis Thursday 25th April 16:15 U13 Aegon A2 Oxford High School Details
Cricket Friday 26th April 14:00 Girls-U18A Oxford High School Details
Tennis Friday 26th April 14:45 Girls-U18A St Swithun's School Details
Football Friday 26th April tbc Girls-U13A Wymondham High School Details
Cricket Saturday 27th April 12:30 Girls-U15A Wycombe Abbey Details
Tennis Saturday 27th April 12:30 Girls-U18A Wycombe Abbey Details
Tennis Saturday 27th April 12:30 Girls-U14A Wycombe Abbey Details
Cricket Saturday 27th April 14:45 Girls-U18A Wycombe Abbey Details
Cricket Saturday 27th April 14:45 Girls-U14A Wycombe Abbey Details
Tennis Saturday 27th April 14:45 Girls-U15A Wycombe Abbey Details
Tennis Monday 29th April 16:00 U15 Aegon A1 Headington School Details
Tennis Monday 29th April 16:30 Girls-U13A St Hugh's School Details
Tennis Monday 29th April 16:30 Girls-U12A St Hugh's School Details
Cricket Monday 29th April 17:00 Girls-U13A Oxfordshire Falcons U13 Details
Indoor Cricket Tuesday 30th April 09:00 Girls-U15A ECB Indoor Cricket Regional Finals Details
Cricket Tuesday 30th April 15:30 Girls-U17A Headington School Details
Tennis Tuesday 30th April 16:15 U13 Aegon A1 Oxford High School Details
Tennis Tuesday 30th April 17:00 Girls-U18A St Edward's School, Oxford Details
Tennis Tuesday 30th April 17:00 Girls-U18B St Edward's School, Oxford Details
Tennis Tuesday 30th April 17:00 U15 Aegon A2 St Edward's School, Oxford Details
Tennis Tuesday 30th April 17:00 Girls-U14A St Edward's School, Oxford Details
Cricket Wednesday 1st May 12:30 Girls-U10 Teddies' Tens Tournament Details
Cricket Wednesday 1st May 14:15 Girls-U11 Thorngrove School Details
Cricket Wednesday 1st May 14:15 Girls-U10 Thorngrove School Details
Water Polo Wednesday 1st May 16:00 Girls-U15A Water polo taster Details
Cricket Wednesday 1st May 16:45 Girls-U15A Headington School Details
Football Thursday 2nd May 09:30 Girls-U12A GSA ISFA tournament Details
Cricket Thursday 2nd May 16:00 Girls-U18A St Edward's School, Oxford Details
Tennis Thursday 2nd May 16:00 U13 Aegon A1 Headington School Details
Tennis Thursday 2nd May 16:00 U13 Aegon B1 Headington School Details
Athletics Tuesday 7th May 10:00 Girls-U15A Track & Field Cup Details
Athletics Tuesday 7th May 10:00 Girls-U13A Track & Field Cup Details
Tennis Tuesday 7th May 16:00 U15 Aegon A1 St Edward's School, Oxford Details
Tennis Tuesday 7th May 16:00 U13 Aegon A2 Headington School Details
Tennis Tuesday 7th May 16:00 U13 Aegon B2 Headington School Details
Tennis Tuesday 7th May 16:30 Girls-U15B St Edward's School, Oxford Details
Tennis Tuesday 7th May 16:30 Girls-U14A St Edward's School, Oxford Details
Tennis Wednesday 8th May 15:00 U13 Aegon B1 Cranford School Details
Tennis Wednesday 8th May 15:00 U13 Aegon B2 Cranford School Details
Tennis Wednesday 8th May 16:15 Girls-U18A Magdalen College School Details
Tennis Wednesday 8th May 16:30 U13 Aegon B1 Cranford School Details
Tennis Wednesday 8th May 16:30 U13 Aegon B2 Cranford School Details
Cricket Wednesday 8th May 17:00 Girls-U13A Cranford School Details
Cricket Wednesday 8th May 17:00 Girls-U13B Cranford School Details
Cricket Wednesday 8th May 17:00 Girls-U12A Cranford School Details
Cricket Wednesday 8th May 17:00 Girls-U12B Cranford School Details
Football Thursday 9th May 11:00 Girls-U15A tbc Details
Netball Saturday 11th May 09:30 Girls-U15A County Netball Tournament Details
Netball Saturday 11th May 09:30 Girls-U13A County Netball Tournament Details
Netball Saturday 11th May 09:30 Girls-U12A County Netball Tournament Details
Cricket Saturday 11th May 13:30 Girls-U18A Bradfield College Details
Cricket Saturday 11th May 13:30 Girls-U15A Bradfield College Details
Cricket Saturday 11th May 13:30 Girls-U14A Bradfield College Details
Cricket Saturday 11th May 13:30 Girls-U14B Bradfield College Details
Cross Country Monday 13th May 14:00 Girls-U11 Thorngrove School - Postponed Details
Cricket Monday 13th May 17:00 Girls-U15A Oxfordshire Falcons U15 Details
Tennis Tuesday 14th May 14:30 U15 Aegon B1 Bloxham School Details
Tennis Tuesday 14th May 14:30 U15 Aegon B2 Bloxham School Details
Tennis Tuesday 14th May 16:00 U15 Aegon A2 Headington School Details
Cricket Tuesday 14th May 16:45 Girls-U12A Headington School Details
Cricket Tuesday 14th May 16:45 Girls-U12B Headington School Details
Cricket Tuesday 14th May 16:45 Girls-U12C Headington School Details
Cricket Wednesday 15th May 14:30 Girls-U11 Dragon School Details
Cricket Wednesday 15th May 14:30 Girls-U11B Dragon School Details
Cricket Wednesday 15th May 14:30 Girls-U11D Dragon School Details
Cricket Wednesday 15th May 14:30 Girls-U10 Dragon School Details
Cricket Wednesday 15th May 14:30 Girls-U10B Dragon School Details
Cricket Wednesday 15th May 14:30 Girls-U10D Dragon School Details
Tennis Wednesday 15th May 16:15 U15 Aegon A2 Oxford High School Details
Tennis Wednesday 15th May 16:15 U15 Aegon B2 Oxford High School Details
Cricket Wednesday 15th May 16:45 Girls-U13A Headington School Details
Cricket Wednesday 15th May 16:45 Girls-U13B Headington School Details
Cricket Wednesday 15th May 16:45 Girls-U13C Headington School Details
Tennis Thursday 16th May 13:15 Girls-U10 Year 5 Tennis Festival Details
Cricket Saturday 18th May 09:30 Girls-U14A Berkhamsted School Details
Cricket Saturday 18th May 09:30 Girls-U14B Berkhamsted School Details
Cricket Saturday 18th May 09:30 Girls-U13A Berkhamsted School Details
Cricket Saturday 18th May 09:30 Girls-U13B Berkhamsted School Details
Cricket Saturday 18th May 11:00 Girls-U18A Berkhamsted School Details
Cricket Saturday 18th May 13:00 Girls-U15A Berkhamsted School Details
Cricket Saturday 18th May 13:00 Girls-U15B Berkhamsted School Details
Cricket Saturday 18th May 13:00 Girls-U12A Berkhamsted School Details
Cricket Saturday 18th May 13:00 Girls-U12B Berkhamsted School Details
Tennis Tuesday 4th June 16:00 Girls-U15A Tudor Hall School Details
Tennis Tuesday 4th June 16:00 Girls-U15B Tudor Hall School Details
Cricket Wednesday 5th June 14:30 Girls-U11 Cokethorpe School Details
Cricket Wednesday 5th June 14:30 Girls-U10 Cokethorpe School Details
Cricket Wednesday 5th June 17:00 Girls-U13A Downe House Details
Cricket Wednesday 5th June 17:00 Girls-U13B Downe House Details
Cricket Wednesday 5th June 17:00 Girls-U12A Downe House Details
Cricket Wednesday 5th June 17:00 Girls-U12B Downe House Details
Cricket Saturday 8th June 14:00 Girls-U18A St Edward's School, Oxford Details
Cricket Saturday 8th June 14:00 Girls-U15A St Edward's School, Oxford Details
Cricket Monday 10th June 17:00 Girls-U12A Oxfordshire Falcons U12 Details
Tennis Monday 10th June 17:00 Girls-U14A Oxford High School Details
Tennis Monday 10th June 17:00 Girls-U12A Oxford High School Details
Cricket Tuesday 11th June 16:45 Girls-U13A Oxford High School Details
Cricket Tuesday 11th June 17:00 Girls-U13B Oxford High School Details
Cricket Wednesday 12th June 14:30 Girls-U11 Brockhurst and Marlston House School Details
Cricket Wednesday 12th June 14:30 Girls-U10 Brockhurst and Marlston House School Details
Tennis Thursday 13th June 13:15 Girls-U11 Year 6 Tennis Festival Details
Cricket Thursday 13th June 17:00 Girls-U14A Oxford High School Details
Cricket Thursday 13th June 17:00 Girls-U14B Oxford High School Details
Cricket Saturday 15th June 14:00 Girls-U18A Cheltenham College Details
Cricket Saturday 15th June 14:00 Girls-U15A Cheltenham College Details
Cricket Saturday 15th June 14:00 Girls-U14A Cheltenham College Details
Cricket Saturday 15th June 14:00 Girls-U14B Cheltenham College Details
Tennis Tuesday 18th June 16:30 Girls-U12A Headington School Details
Athletics Wednesday 19th June 16:30 Girls-U15A Wycombe Abbey Details
Athletics Wednesday 19th June 16:30 Girls-U13A Wycombe Abbey Details
Cricket Wednesday 19th June 16:30 Girls-U12A Oxford High School Details
Cricket Wednesday 19th June 16:30 Girls-U12B Oxford High School Details
Tennis Wednesday 19th June 16:30 Girls-U15A Headington School Details
Cricket Saturday 22nd June 10:00 Girls-U13A Dragon School Details
Cricket Saturday 22nd June 10:00 Girls-U13B Dragon School Details
Cricket Saturday 22nd June 10:00 Girls-U12A Dragon School Details
Cricket Saturday 22nd June 10:00 Girls-U12B Dragon School Details
Tennis Saturday 22nd June 14:00 Girls-U18A Marlborough College Details
Tennis Saturday 22nd June 14:00 Girls-U18B Marlborough College Details
Tennis Saturday 22nd June 14:00 Girls-U15A Marlborough College Details
Tennis Saturday 22nd June 14:00 Girls-U15B Marlborough College Details
Tennis Saturday 22nd June 14:00 Girls-U14A Marlborough College Details
Cricket Wednesday 26th June 14:15 Girls-U11 St Gabriel's School Details
Cricket Wednesday 26th June 14:15 Girls-U10 St Gabriel's School Details
Tennis Saturday 29th June tbc Girls-U15A ISTA Championships Details
Tennis Sunday 30th June tbc Girls-U18A ISTA Championships Details
Tennis Sunday 30th June tbc Girls-U15A ISTA Championships Details
Tennis Monday 1st July tbc Girls-U18A ISTA Championships Details
Tennis Monday 1st July tbc Girls-U15A ISTA Championships Details
Tennis Monday 1st July tbc Girls-U13A ISTA Championships Details
Tennis Tuesday 2nd July tbc Girls-U18A ISTA Championships Details
Tennis Tuesday 2nd July tbc Girls-U15A ISTA Championships Details
Tennis Tuesday 2nd July tbc Girls-U13A ISTA Championships Details